light
logo
205 není jen číslo!

členovéčlenové

Osobní údaje:
Nick:Bartik333
Jméno:Luboš Bartejs
e-mail:snaipr@centrum.cz
ICQ:214-745-959
Bydliště:Telč


Auto:
Model:205 1,9 D
rok výroby:1991
motor:1.9
výkon:47kw (64Hp)
výbava: No co k tomu říct??? Je to socka, ale doufám, že tak nezůstane. Jinak kola obyč plecháče 185/60 R14, bohužel na nová kolesa zatím nemám.
úpravy:Momentálně žádné. Do budoucna plánuji kompletní renovaci. Teda pokud se mi zadaří a ušetřím si na garáž. Když ušetřím a postavím přes léto na zahradě garáž, bude přes zimu dost práce. Pokud ne, udělám kompletní prohlídku a vyměním špatné díly. Už musím poopravit zde poskytnuté údaje. Spořík dostal nový lak. Cely pravý bok a zadní kapota. Je zase takový, jaký má být. Dále dostal centrál s dálkou na všechny 4 dveře + zadní kapotu. Dále nové rádio Sencor i s repráčkama Sencor, zelené podsvícené. Výdechny ventilace na středovy panel, červený GTI koberec. To bude asi vše, ale až se dodělají rozdělané věci, bude toho víc.
Další plány do budoucna:Stavím si takové bláznivé repráčky na zadní plato. Nic moc výkonné, jenom proto, aby mi zezadu něco hrálo. (SEslo z nich) Potom koupě předního spojleru s mlhovkama (budoucnost) a červený koberec do interiéru. (Splněno) Koupě nového zadního spojleru a jeho nalakování i s plastem mezi zadníma světlama. Osvětlení interieru dvěma cervenýma neonama a ostvětlení zadních sedaček (chystá se). To je prozatím asi vše. Přeji hezký den.


Foto: