light
logo
malé auto pro velké muže

garážgaráž

Zadní světla z nového modelu do starého:


Nejprve si obstaráme světla a s nim mlhové a couvací světlo z nového modelu. Pokud je to možné seženeme si k těmto světlů odpovídající patice, které se zacvakávají do zadních světel. Pozor! Couvačka není součástí světel a mlhovka je přemístěna z levé strany spojleru na pravou stranu. Na toto uvolněné místo je přemístěna couvačka.

Když si vyndáme levé zadní světlo (staré) tak je do ní zapojena šesti zděřová patice a v této patici jsou dráty. Čísla a barva těchto drátů:

Dále je do tohoto světla zapojena dvou zděřová patice s dráty, které vedou k mlhovému světlu tuto část použijeme později - neničit! Taky tu je pěti zděřová patice s dráty, které vedou k pravému světlu (staré). Tuto část nebudeme dále potřebovat. V dolní části světla je samostatně připojen žlutozelený drát - kostra K.

Vyndáme pravé zadní světlo (staré) máme do něj zapojenou pěti zděřovou patici (propojení k levému světlu) a taky dvou zděřovou patici od, které vedou dráty k osvětlení SPZ. Toto vedení později použijeme(musíme ho, ale protáhnou k SPZ od levého světla).

Rozebereme šesti zděřovou patici a poskládáme do ní dráty dle přiloženého nákresu. Nesmíme však zapomenout na kostru. Dále musíme vytvořit větev k pravému světlu (nové). Tato větev se skládá z těchto drátů: kostry, pravého blinkru, brzdového světla a pozičního světla.

Dále si vytvoříme větev vedoucí od levého světla (nové) k mlhovce do nárazníku.

Máme tedy nově poskládanou 6ti zděřovou patici, novou větev k pravému světlu, nově vyrobenou větev k couvačce, původní větev k mlhovce a větev k osvětlení SPZ. Toto zapojíme dle nákresu. Tak, že do 1 patří 6ti zděřová patice, do 2 čtyř zděřová patice do 3 zapojíme osvětlení SPZ do 4 couvačku a do 5 zapojíme mlhovku.

levé světlo ze starého a z nového modelu
pravé světlo ze starého a z nového modelu
zadní světla z nového modelu plus schema

Hroche